Пам’ять про вченого
навіки житиме у наших серцях

На 91-му році передчасно пішов з життя фронтовик, патріот України, кваліфікований фізик-теоретик, кандидат фізико-математичних наук, доцент Некрот Анатолій Олександрович.

Народився Анатолій Олександрович 5 листопада 1925 року в селі Корінецьке Чернігівської області в сім’ї робітників. Після служби в рядах Радянської Армії (2-й, 3-й Українські фронти, Красноярський край, о. Сахалін) у 1952 році вступив до Львівського державного університету на фізичний факультет. Після закінчення аспірантури працював вчителем фізики в школі, асистентом та старшим викладачем Луцького загальнотехнічного факультету Львівського державного університету, старшим викладачем Луцького державного педінституту. З 1981 по 2006 рр. працював на кафедрі фізики і електротехніки нашого університету. Автор більше ста публікацій з теоретичної фізики у відомих наукових виданнях.

Колектив кафедри фізики і електротехніки глибоко сумує з приводу передчасної смерті колеги, фізика-теоретика, доцента,  кандидата  фізико- математичних  наук Некрота Анатолія Олександровича та висловлює співчуття його родині, рідним та близьким.