Перелік заходів та локації від факультетів на День відкритих дверей у Луцькому НТУ

Технологічний факультет – демонстрація ультразвукового вимірювача об’єму; мендусинського двигуна; машини для сортування драже за кольором; 3D принтеру та 3D сканеру.

Екскурсійні маршрути та майстер-класи:

• Маршрут 1: огляд лабораторій з інтерактивним заняттям «Майбутнє людства у світі технологій»; екскурсія до спеціалізованого кабінету електроніки та телекомунікацій з демонстрацією роботи обладнання.
  • Маршрут 2: лабораторії із деревообробним верстатом, 3D принтером, стендом FESTO, металорізальними верстатами, пакувальним обладнанням, лабораторія сертифікації продукції та інтелектуальної власності. Демонстрація роботи установок та технічних засобів безпеки, перевірка робото здатності побутового електролічильника.

Факультет екології, туризму та електроінженерії - екскурсійний маршрут: аудиторії університету – спорткомплекс – студрада – майстер-клас «Випробування підвищеною напругою електрозахисних засобів - майстер-клас «Енергія в твоїх руках» – фото на території університету.

• Локація 1: майстер-клас «Випробування підвищеною напругою електрозахисних засобів», демонстрація можливостей високовольтного стенду СВС – 50, перевірка діелектричних рукавиць, бот та галош.
  • Локація 2: майстер-клас «Енергія в твоїх руках», демонстрація на яскравих дослідах основних законів електротехніки.
  • Локація 3: безпрограшна лотерея «Безпека понад усе»  та  майстер-клас «Вимірювання параметрів мікроклімату».
  • Локація 4: Екскурсія аудиторіями, алеєю та дослідним полем. Майстер-клас «Життя води – екологічний аспект», тренінг «Органічне землеробство».

Факультет бізнесу - пропонує до уваги школярів тренінгові заходи, зокрема «SMM як залежна свобода», «Формула успішного створення і ведення бізнесу», «Один день з життя міжнародного економіста», «Від ідеї до реалізації», «Який ти лідер?», «Маркування товарів для «чайників», виставка-лекція World of Money.

Машинобудівний факультет підготував локації: «Ласкаво просимо до лісознавства», «Твій перший швейний стібок» (майстер-клас на швейному обладнанні фірми Juki), «Агроінженер – професія майбутнього», «Autoday school» (навчальні заїзди та тест драйв), майстер-клас із оформлення кондитерських виробів.

Факультет архітектури, будівництва та дизайну підготував численні виставки та майстер-класи. Зокрема, управління квадрокоптером, пізнавальний квест «Відчуй себе дизайнером» з призами для переможців – боді-арт хною, екскурсію в архітектурну майстерню, майстер-клас експериментального дослідження будівельних матеріалів та конструкцій.

• Локація 1: виставка дипломних проектів бакалаврів та науково-проектних робіт магістрів за спеціалізаціями «Дизайн середовища», «Графічний дизайн» та «Дизайн одягу».
  • Локація 2: «Територія рисунку» - розкриття таємниць конструктивної побудови та світло-тіньового моделювання гіпсових предметів, ознайомлення із творчим конкурсом для вступу на спеціальність «Дизайн»; виставка робіт.

• Локація 3:  «Сила живопису» - майстер-клас від відомого волинського живописця Руслана Чугая. Усі відвідувачі мають можливість розфарбувати собі «МОЗОК» та забрати його з собою на згадку. Виставка живописних робіт.
  • Локація 4: «Ідея в матеріалі» - презентація зразків робіт вступного випробування з дисципліни «Композиція». Ознайомлення із особливостями виконання графічної композиції на площині та в об’ємі.
  • Локація 5: «Виставка живопису до Дня студента «RESIN ART» від студентів першого курсу (керівник Анна Дідух).
  • Локація 6: «Творче середовище скульптури – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Кухню скульптора, всі творчі моменти та можливості реалізації власних здібностей розкриє волинський митець, член Спілки дизайнерів України Богдан Ясинський.

Кульмінація квесту «КУБИК – талісман Луцького НТУ». Автор твору Богдан Ясинський розкриє глибинний зміст КУБА як переплетення форми та простору, розповість легенду його появи та специфіку створення.

Факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій – презентація  комп’ютерних розробок студентів: «Система розпізнавання жестів для передачі керуючих сигналів»; система безконтактного доступу на основі Arduino IDE; інформаційна система AlgoArchitect; навчальна гра «Program Quest» на платформі Android для вивчення мови програмування Java; віртуальний 3D тур. Тематичні відеопрезентації та представлення робототехніки.

Експозицію військової навчальної зброї продемонструє кафедра військової підготовки Луцького НТУ.

Факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права проведе мільтимедійні презентації, фінансову лотерею майстер-клас «Експертиза грошей», психологічні тести на визначення лідерських якостей, правничу тренінг-гру та воркшоп «СОЦіоСтудія».

Для бажаючих відвідати захід ми підготували Google-форму, аби визначити кола інтересів школярів та напрямки навчання, які їх цікавлять; почути пропозиції та побажання, у яких заходах чи майстер-класах вони хочуть взяти участь. Тож просимо пройти реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1A2C7077n6GTQoj6a4xpqG4VWNjS3YYMH9Kv4jZFxuRE/viewform?edit_requested=true