ПЕРЕМОГА АННИ ПРОДОУС
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

28 березня 2017 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Охорона праці».

Колектив університету може пишатися високим рівнем знань та вмінь нашою студенткою і отриманими результатами серед майже сотні учасників заходу.

Обґрунтованість результатів дослідження, їх презентація, наукова новизна та чіткі відповіді на поставлені запитання в ході публічного обговорення дозволили студентці групи ЦБм-51 Анні Продоус здобути перемогу у Всеукраїнському конкурсі, за результатами якого їй було вручено диплом переможця ІІ ступеня.

Деканат факультету екології та приладо-енергетичних систем, науково-педагогічні працівники кафедри туризму та цивільної безпеки вітають переможницю та бажають їй натхнення на нові навчальні та наукові успіхи.

Олена Вісин,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки