ПЕРЕМОГА МАГІСТРА-ОБЛІКОВЦЯ
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ НАУКИ
«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, АНАЛІЗ ТА АУДИТ»
23 березня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».
Луцький національний технічний університет у конкурсі представила студентка-магістр спеціальності «Облік і аудит» Оксана Колбасюк з роботою на тему «Облікове забезпечення оцінки ймовірності господарських операцій для складання звітності відповідно до МСФЗ». Науковий керівник – доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Жураковська.
Варто відмітити, що до участі у підсумковій науково-практичній конференції за результатами рецензування визначено 40 найкращих робіт, автори яких є студентами 33-х ВНЗ з 21 міста України. Рецензування робіт проводилось членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.
Участь у підсумковій конференції передбачала виступ з доповіддю за тематикою поданої конкурсної роботи з представленням мультимедійної презентації. За результатами конкурсу-захисту Оксана Колбасюк стала переможцем конкурсу і нагороджена диплом І ступеня.
Оксана також отримала подяку за творчий підхід до навчального процесу та активну участь у конкурсі студентських наукових робіт від Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік».
Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!
Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту