ПЕРЕМОГА МАЙБУТНЬОГО МЕНЕДЖЕРА
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентка факультету бізнесу Ірина Кравченя представила результати наукових досліджень на підсумковій науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році зі спеціальності «Менеджмент», що проводилась на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка під головуванням члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора Віктора Базилевича.

Приємно відзначити, що здобутки Ірини Кравчені, представлені в науковій роботі «Управління інтелектуально-кадровим забезпеченням підприємства», виконаній під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Людмили Стрижеус, були високо оцінені членами конкурсної комісії. Журі відзначило вагомість, актуальність досліджень, їх наукову новизну та цінність для науки і господарської практики.

За результатами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» Ірину Кравченю нагороджено дипломом II ступеня.

«На конкурсі панувала товариська та гостинна атмосфера. Надзвичайно приємно, що проблема, над вирішенням якої ми працювали разом з науковим керівником, викликала інтерес та була високо оцінена високоповажними вченими. Здобутий науковий досвід та професійне спілкування з колегами зі всієї України залишили тільки позитивні враження та дали поштовх для подальших наукових досліджень», – відзначила Ірина.

Щиро вітаємо Ірину Кравченю та її наукового керівника Людмилу Стрижеус з перемогою!

Колектив кафедри менеджменту та маркетингу