ПЕРЕМОГА на всеукраїнській олімпіаді в КиЄВІ

У кінці квітня на базі кафедри прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» серед студентів вищих навчальних закладів.

В олімпіаді цього року взяли участь 17 студентів з 5 ВНЗ України:

· Хмельницького національного університету;

· Національного університету «Львівська політехніка»;

· Луцького національного технічного університету;

· Херсонського національного технічного університету;

· Київський національний університет технологій та дизайну.

Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

За підсумками олімпіади студент п’ятого курсу групи ОЛП-51 машинобудівного факультету Луцького НТУ Ігор Малаховський посів почесне третє призове місце.

Безпосереднє керівництво підготовкою студентів до олімпіади здійснювали завідувач кафедри машин легкої промисловості – доцент Едуард Селезньов, доцент Олександр Клименко, доцент Олександр Герасимчук та доцент Сергій Шимчук. У роботі журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» брала участь доцент Людмила Назарчук.

Вітаємо Ігоря Малаховського з перемогою та бажаємо нових успіхів – уже на професійній ниві!

Людмила Назарчук,
доцент кафедри машин легкої промисловості