Перемога студента кафедри електропостачання в Кременчуці

Студентом кафедри електропостачання Луцького НТУ спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Андрієм Оляніним під керівництвом к.ф.-м.н., доцента кафедри Анатолія Падалко було підготовлено наукову роботу на тему: «Аналіз споживання електроенергії асинхронним двигуном з короткозамкнутою обмоткою при різних способах управління методом математичного моделювання».

Наукову працю у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проводила у січні-лютому кафедра електропостачання, було відібрано як одну з найкращих та рекомендовано до подальшої участі у конкурсі. Потому, на базі кафедри «Електричні машини та апарати» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся другий тур заходу 19-20 березня 2020 року за спеціалізацією «Електричні машини і апарати» .

У конкурсі взяли участь 49 робіт з усієї України. Захист робіт відбувся дистанційно у форматі онлайн. Галузева комісія оцінювала власне якість роботи та студентських доповідей, повноту відповідей на запитання та активність у обговоренні.

За результатами оцінювання галузевою комісією, учасником якої також був науковий керівник Анатолій Падалко, наукова робота Андрія Оляніна здобула ІІІ місце.

До слова, це далеко не перша перемога студентів, які працюють під керівництвом к.ф.-м.н., доцента Анатолія Падалко. Компетентність, величезний науковий досвід та педагогічна майстерність наукового керівника – запорука перемог наших студентів.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Результати конкурсу можна переглянути за посиланням:

Юрій Грицюк, завідувач кафедри електропостачання