ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ДИЗАЙНУ
НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

У Посольстві Литви нагороджено студентку кафедри дизайну Луцького НТУ Олександру Білик за зайняте друге місце на Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя», який проводився у вересні-грудні 2015 року. Учасниками конкурсу стали понад 12 тисяч учнівської та студентської молоді України і Литовської Республіки.

Конкурс організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України.

Під час вручення нагород посол Литви в Україні пан Марюс Януконіс зазначив, що «приємно вражений тим, що конкурс викликав зацікавленість у понад 12 тисяч молодих українців і литовців. Це свідчить про небайдужість та обізнаність. Це та частина молоді, яка свідомо обирає активний спосіб життя: через навчання, членство в громадських організаціях, активну участь у культурно-освітньому житті». Заступник Міністра культури України Ростислав Карандєєв зазначив, що «Проблема донорства в Україні є дуже актуальною, оскільки населення не завжди обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з його недостатнім висвітленням. Тому поширення такої важливої інформації засобами художньої творчості є надзвичайно ефективною формою просвітницької роботи».

Щиро вітаємо Олександру Білик із заслуженою перемогою!

Інна Абрамюк,
в.о. доцента кафедри дизайну