Перемога студентки спеціальності «Фінанси та кредит»

у конкурсі наукових робіт

22–24 квітня 2015 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р. було проведено заключний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

На конкурс було подано 159 наукових робіт із 82 ВНЗ України. За результатами першого заочного етапу членами галузевої конкурсної комісії було відібрано 40 студентських наукових робіт із 31 ВНЗ України та запрошено їх авторів до участі у підсумковій науково-практичній конференції. Запрошеною стала і студентка-фінансистка факультету обліку та фінансів Луцького НТУ Олена Панькевич.

Оцінювали виступи студентів та їх наукові дослідження за 100-бальною шкалою із наступним виведенням середнього балу 23-и провідних науково-педагогічних працівників з різних вищих навчальних закладів України.

Олена Панькевич на розгляд членів галузевої конкурсної комісії представила наукову роботу на тему «Міжбюджетні взаєморозрахунки в Україні: стан та механізми удосконалення», виконану під керівництвом доктора економічних наук, професора Ірини Вахович. Тема є актуальною і була презентована студенткою на високому рівні, за що переможницю було нагороджено  дипломом ІІІ ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів щиро вітає Олену та її наукового керівника Ірину Вахович з перемогою, бажає їм творчого натхнення, подальших наукових успіхів і професійного зростання.

Ірина Олександренко,

доцент кафедри фінансів