ПЕРЕМОГА ТОВАРОЗНАВЦЯ У МІЖНАРОДНІЙ
СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

24 березня 2017 року на базі Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася Х Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».

Робота конференції розпочалась пленарним засіданням, на якому виступили директор коледжу Станіслав Щеблюк, ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Тетяна Соломіна, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Петро Бойчук та проректор СНУ імені Лесі Українки Світлана Гаврилюк.

Учасниками конференції стали студенти ВНЗ Волинської області, Львівського техніко-економічного коледжу НУ«ЛП», Чернівецького державного комерційного технікуму, Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Львівського торгово-економічного університету, Житомирського торгово-економічного коледжу КНТЕУ, Торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету, Республіки Білорусь, Республіки Польщі.

Становлення і розвиток студентської науково-дослідної роботи має на меті допомогти молодим дослідникам оволодіти методикою наукових досліджень, розвинути навички самостійної пошукової роботи, виховувати творче ставлення, прищеплювати смак до наукового пошуку, підвищувати власну наукову активність, проявляти інтелектуальну ініціативу. Метою цього заходу є формування наукового світогляду та сприяння молодим дослідникам в опануванні методології і методів наукового пошуку. На час конференції працювало 9 секцій.

За результатами виступів учасників конференції визначені та нагородженні переможці. У секції №3 «Менеджмент і маркетинг» перемогу (І місце) отримала студентка другого курсу напряму підготовки «Товарознавство та торговельне підприємництво» Луцького НТУ Ірина Стасюк. Студентку нагородили почесною грамотою, грошовою премією та подякою Волинської обласної ради. Науковий керівник – доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксана Речун.

Вітаємо переможця конференції та її наукового керівника. Бажаємо продовжувати науково-пошукову роботу та нових плідних досягнень.

Колектив кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі