Перемога у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік»

Протягом 15-17 травня у Харківському політехнічному інституті  проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік». Луцький НТУ представляла студентка групи ОПС-21 Ілюшик Наталія.

За результатами олімпіади Ілюшик Наталія нагороджена дипломом І ступеня за І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Тлучкевич Наталія Володимирівна).

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає Ілюшик Наталію та Тлучкевич Наталію Володимирівну з перемогою та бажає нових перемог і професійних здобутків!

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту