Перемога у Всеукраїнському конкурсі бакалаврських та магістерських робіт

22 листопада у Житомирському державному технологічному університеті  відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». Конкурсну комісію представляли провідні вчені закладів вищої освіти України.

Варто відмітити, що для участі у Другому етапі Всеукраїнського конкурсу бакалаврських та магістерських робіт були надіслані 103 роботи за освітнім рівнем магістр спеціальності «Облік і оподаткування».

Луцький національний технічний університет у конкурсі отримав перемогу. Так, на підставі відкритого обговорення та оцінювання магістерських робіт конкурсна комісія визнала переможцем та відзначила Дипломом ІІ ступеня серед магістерських робіт – Павлюк Юлію, тема роботи – «Обліково-аналітичне забезпечення кредитної політики підприємства», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Жураковська Ірина Володимирівна.

Вітаємо студентку та її наукового керівника із перемогою у Всеукраїнському конкурсі бакалаврських та магістерських робіт. Бажаємо наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту