ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ
НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ»

21 березня 2017 року Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця зібрав у себе 38 представників секції «Маркетинг» у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Студентка факультету бізнесу спеціальності «Маркетинг» Наталія Дроздовська також була серед 38-ми учасників конкурсу та повернулася з перемогою, привізши до Луцького НТУ диплом ІІІ ступеня.

«Харківський університет тепло зустрів студентів з різних куточків України, які приїхали захистити свої наукові роботи і отримати перемогу. Журі зазначило, що кожен учасник, який пройшов у II тур вже є переможцем. А ми намагалися не хвилюватись та добре виступити перед шановною комісією», – розповідає Наталія.

Теми представлених наукових робіт з презентаціями були цікавими для молоді, в результаті чого кожен учасник мав можливість почерпнути для себе нову інформацію та почути рекомендації та висновки журі.

Після завершення представлення наукових робіт журі нагородило учасників конкурсу дипломами. Усі були раді взяти участь у такому науковому змаганні.

«Я дуже рада, що мала змогу представити свої дослідження, порівняти себе з іншими учасниками. Дякую колективу кафедри менеджменту та маркетингу та моєму науковому керівнику Валентині Олександрівні Мороховій за знання, допомогу та поради», – каже студентка.

Вітаємо Наталю з черговою перемогою та бажаємо бути наполегливою та сміливою у своїх починаннях!

Колектив кафедри менеджменту та маркетингу