Перемога управлінців персоналом на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

21 березня на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулася підсумкова конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт по секції «Управління персоналом та економіка праці» за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

До участі у ІІ етапі даного конкурсу було відібрано й роботу студентів нашого університету спеціальності «Управління персоналу та економіка праці» Назарук Ольги та Миколайчука Сергія (науковий керівник: д.е.н., доц. Шубалий О.М.).

Загалом на конференції було презентовано 20 студентських наукових робіт, виконаних студентами відомих вузів з різних куточків України (ДВНЗ «Київський національний економічний університет  ім. Вадима Гетьмана», Дніпродзержинський державний технічний університет, Донецький національний університет, м. Вінниця, Київський національний торгівельно-економічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний економічний університет (ОНЕУ), Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, ВНЗ «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка», ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича та ін.).

За підсумками відкритого захисту наукову роботу студентів нашого університету було відзначено дипломом ІІ ступеня переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт по секції «Управління персоналом та економіка праці» за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Бажаємо студентам-переможцям та їх науковому керівнику натхнення до нових наукових звершень.

Колектив кафедри економіки