21 квітня 2023 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс захищених дипломних робіт бакалавра і магістра студентів-випускників за спеціальністю «Економіка» закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Дипломні роботи, що подавалися на конкурс, мали бути захищені в період з 1 січня 2021 р. по 1 березня 2023 р. та повинні відповідати вимогам галузевих стандартів.

Економіка

В рамках конкурсу були розглянуті 135 дипломних робіт (у т.ч. 46 дипломних робіт бакалаврів і 89 дипломних робіт магістрів) із 30 закладів вищої освіти, серед яких і випускників бакалаврату і магістратури ЛНТУ зі спеціальності 051 Економіка.

За підсумками оцінювання дипломних робіт бакалавра, дипломна робота Богатка Бориса отримала диплом ІІ ступеня, а дипломні роботи Федаса Дмитра - грамоту переможця «за ґрунтовне теоретичне дослідження», Кримузи Христини – грамоту переможця «за актуальність теми дослідження».

За результатами оцінювання дипломних робіт магістра, дипломна робота Богатка Бориса отримала диплом І ступеня, а дипломні роботи Берези Вікторії – грамоту переможця «за доцільне застосування сучасних методів дослідження», Кльоц Яни – грамоту переможця «за актуальність теми дослідження».

Подяки від організаторів конкурсу за підготовку переможців також отримали викладачі кафедри економіки – наукові керівники дипломних робіт: професор Шубалий О.М., доценти Дзямулич М.І., Гордійчук А.І., Шубала І.В.

Дякуємо колегам з кафедри економіки та підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за високу оцінку дипломних робіт бакалавра і магістра випускників спеціальності 051 Економіка нашого університету.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий