ПЕРЕМОЖНА УЧАСТЬ ЕКОЛОГІВ
У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ

Весна – період проведення Всеукраїнських студентських олімпіад за різними фаховими спрямуваннями у профільних вищих навчальних закладах нашої країни.

Так, 19-21 квітня у Львівському національному аграрному університеті відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування». Участь в олімпіаді взяли понад 50 учасників з 22 вищих навчальних закладів України.

Приємно, що серед  призерів олімпіади – наш студент Олександр Мірочнік, який навчається у магістратурі Луцького НТУ за спеціальністю 101 «Екологія».

В окремих номінаціях цього змагання також були нагороджені грамотою за високий рівень фахової підготовки та сертифікатом магістрант-еколог Владислав Шостак і спеціаліст Вадим Шустер.

25-27 квітня у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія». Участь у ній взяли понад 120 молодих людей з усієї України. Серед учасників були студентки третього та четвертого курсу Луцького НТУ Галина Дерев’янчук та Анастасія Прохоренко. Дівчата нагороджені сертифікатами, на сайті НУБіП – фото лучанок під час нагородження.

24-26 квітня в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ), профільному виші України в галузі екологічної освіти відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», в якому взяли участь наші екологи четвертого курсу Анна Мартиненко, Анна Мельник і Анастасія Томчук.

Всього у цій фаховій олімпіаді брало участь 130 студентів із різних регіонів України, які представляли як технічні, так і класичні вищі навчальні заклади. Студентки нашого університету зуміли показати високий рівень підготовки та повернулися до Луцького НТУ з відзнаками.

Зокрема, Анна Мартиненко та Анна Мельник отримали командну грамоту за активну участь в олімпіаді, а Анастасія Томчук була нагороджена дипломом II ступеня за високий рівень підготовки.

Варто також зазначити, що крім офіційної частини учасники олімпіади мали вдосталь вільного часу, аби побачити визначні пам’ятки чудового міста Одеси, і, звичайно, море!

Оксана Жадько,
асистент кафедри екології