26 січня відбулося обласне свято «Зоряне екологічне сяйво», на якому урочисто відзначили переможців обласних, Всеукраїнських конкурсів та міжнародних екологічних проєктів та їхніх наукових керівників.

Перемога

Серед представників закладів вищої освіти, І місце Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років) здобули студенти ЛНТУ: Остапчук Олександр, Приходько Еліна та Наталія Пись.

Перемога

Студент ІV курсу Остапчук Олександр отримав нагороду за проєкт «Допоміжне джерело живлення» (керівник Здолбіцька Ніна Василівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри «Комп’ютерні науки»).

Студенти ІІ курсу Приходько Еліна та Пись Наталія були відзначені за проєкт «QR+3D» (керівник Лук’янчук Юрій Анатолійович, доцент кафедри «Комп’ютерні науки» та Суринович Олена Миколаївна, доцент кафедри «Інженерія програмного забезпечення»).

Вітаємо наших студентів та їхніх наукових керівників із гідною оцінкою праці та бажаємо нових впевнених перемог!

ПеремогаПеремога