Перші кроки до успішного працевлаштування

8 квітня 2015 року відбулась зустріч студентів IV курсу напрямів підготовки «Менеджмент» та «Маркетинг» з випускницею спеціальності «Менеджмент організацій» 2009 року Тетяною Шепітько, менеджером з персоналу СП ТОВ «Модерн-Експо» – провідного виробника і постачальника торгівельного обладнання в Центральній і Східній Європі.

Студенти мали змогу ознайомитись з основними напрямками діяльності міжнародного холдингу, вимогами до працевлаштування на СП ТОВ «Модерн-Експо». Тетяна поділилась власним досвідом професійного становлення і презентувала чинники успішного працевлаштування.

Зустріч в такому форматі виявилась результативною і корисною при високій активності студентів. Як підсумок, було сплановано шляхи подальшої співпраці Луцького НТУ з СП ТОВ «Модерн-Експо».

Валентина Морохова,
завідувач кафедри менеджменту