ПІДПИСАННЯ УГОДИ
МІЖ КОРПУСОМ МИРУ США В УКРАЇНІ
ТА ЛУЦЬКИМ НТУ
5 грудня нинішнього року у Міжнародний день волонтера у Луцькому НТУ відбулось офіційне підписання угоди між Корпусом Миру США в Україні та Луцьким НТУ про співпрацю в прийдешньому у рамках Проекту навчання англійської мови.
Після підписання угоди волонтер Корпусу Миру США в Україні Джейсон Чарльз Маккрола у Луцькому НТУ куруватиме роботу клубу з вивчення англійської мови, разом із викладачами університету викладатиме дисципліну «Менеджмент» та проводитиме заняття з вивчення англійської мови для студентів вузу, а також братиме участь у проведенні літньої школи з вивчення англійської мови.
Бажаємо плідної співпраці у прийдешньому!
Оксана Гринюк