16 січня стартувало голосування за кращі стартапи, що народилися з моменту повномасштабного вторгнення рф.

dev.ua спільно з Project Ukraine розшукали півсотні стартапів, які полегшують життя українців під час війни та  допомагають переживати складні часи.

Проект

Кращий стартап отримає Starlink, а 5 проєктів, які наберуть найбільше голосів, матимуть можливість запітчити свою розробку перед американськими інвесторами.

Участь у конкурсі бере проект доцента кафедри комп‘ютерних наук Юрія Лук‘янчука та його команди «QR + 3D», який є активним учасником проекту "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project).

ПроектПроект

Важливо перейти за посиланням, натиснути синю кнопку та віддати голос за проект «QR + 3D».

Голосування припиняється 30.01.2022 о 15:00.

Оголошення переможця відбудеться 31.01.2022 на dev.ua.