Підтвердження фаховості магістрів
зі спеціальності «Банківська справа»

26 cічня 2016 року відбувся публічний захист дипломних проектів магістрів спеціальності 8.03050802 «Банківська справа».

На захист було представлено магістерські дослідження, за результатами захисту яких всі студенти отримали позитивні оцінки.

Членами державної екзаменаційної комісії було відзначено високий рівень підготовки магістерських робіт, креативний підхід до їх виконання, застосування математичного апарату, чіткість і логічність викладу матеріалів.

28 січня 2016 року на базі відділення №3 ПЗУ ПАТ КБ «ПриватБанк» відбувся виїзний захист дипломної роботи ще одного магістра – Сергія Матвіїшина.

Захист роботи в такій формі – перед практиками, фахівцями банку – це завершальний етап спільної співпраці Луцького НТУ з банківськими установами, в рамках якої студенти проходять у відділені банку виробничу та переддипломну практики, онлайн-практику.

Основним цілями такого співробітництва було наближення навчання до практики, ліквідація фінансової неграмотності населення, виконання соціальної програми з працевлаштування випускників ВНЗ.

Колектив кафедри банківської справи вітає всіх студентів з успішним захистом своїх кваліфікаційних робіт та бажає їм творчого натхнення, професійних успіхів, кар’єрного росту.

Наталія Чиж,
доцент кафедри банківської справи