Після літніх канікул у Луцькому НТУ зібрався плановий ректорат

У Луцькому національному технічному університеті вперше після літнього відпочинку зібрався плановий ректорат. Розпочав засідання ректор Петро Савчук: «Хочу привітати усіх із наближенням до відкриття нового навчального сезону. Ми чудово попрацювали під час вступної кампанії, хоча, скажу відверто – було нелегко. Але, незважаючи на всі підводні каміння всі ми, завдяки злагодженій роботі, прийшли до чудових результатів – 1294 місць державного замовлення. Я дуже гордий цим і вдячний за таку плідну працю».

Далі члени ректорату перейшли до обговорення загальних робочих питань, яких чимало зібралося протягом канікул і напередодні відкриття навчального процесу. Відтак, присутні обговорили особливості проведення масштабного дійства «Посвята першокурсників», відкриття чотирьох нових спеціальностей, ознайомилися із нововведеннями та вакансіями у кадровій сфері, а також підняли питання процесу термомодернізації, яке уже впроваджують в нашому університеті.

Потому, загальними оголошеннями щодо внутрішніх робочих моментів поділилася з присутніми начальник навчального відділу Неля Решетило і наголосила, що навчальний процес у Луцькому НТУ починається у вівторок, 3 вересня для усіх студентів, окрім першокурсників, котрі задіяні у святковій посвяті.

Своєю чергою, начальник відділу охорони праці Катерина Романець зазначила, що на наступному тижні очікується перевірка щодо готовності до початку навчального процесу та закцентувала аби кожен факультет відповідально до цього підготувався.

На завершення ректор висловив слова співчуття з приводу втрати працівників університету та їх близьких, хто напередодні відійшов у вічність, після чого померлих вшанували хвилиною мовчання.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ