Після захисту дипломів Fozzy Group
запросили на співбесіду
майбутніх управлінців персоналом

15 січня 2016 року на кафедрі прикладної статистики та економіки праці в новій мультимедійній аудиторії К203 відбувся відкритий захист дипломних робіт магістра зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» студентами груп УПм-61 та УПмз-61.

Особливістю цієї події стало запрошення представників роботодавця – загальновідомої мережі супермаркетів «Сільпо», яка входить до групи компаній Fozzy Group. Це стало можливим за сприяння та рекомендації колишньої випускниці спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Марії Саган, яка на даний час проходить стажування на посаду топ-менержера одного з супермаркетів мережі «Сільпо».

Зі вступним словом до студентів звернулася голова державної екзаменаційної комісії – начальник відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності виконавчого апарату Волинської обласної ради Алла Яценюк, яка привітала їх з цією важливою подією та побажала успішно захистити свої магістерські роботи.

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун відзначила, що студенти спеціальності «управління персоналом та економіка праці» успішно завершили навчальний процес, та побажала їм якнайкраще зарекомендувати себе перед роботодавцем.

Заступник директора з операційної діяльності по західному регіону ТОВ «Фоззі-Фуд» Ольга Кізім та менеджер з персоналу Галина Карачун подякували за запрошення та повідомили, що в рамках нової стратегії розвитку бізнесу їхня компанія не чекає, коли до неї прийдуть потенційні працівники, а самостійно вибирає найкращих студентів-випускників на завершальному етапі навчання. Зокрема, сьогодні відбувається вибір потенційних кандидатів на керівні посади в супермаркети.

Захист дипломних робіт пройшов у формі доповідей-презентацій студентів-магістрантів, під час яких було висвітлено багато актуальних проблем розвитку соціально-трудової сфери та управління персоналом на рівні країни, регіону та окремих підприємств.

Тематика дипломних робіт охоплювала дослідження шляхів вдосконалення моніторингу соціально-трудової сфери у регіоні, перспектив розвитку соціально-трудових відносин у регіоні, напрямів підвищення ефективності використання трудового потенціалу регіону, регіональної політики людського розвитку, кадрового забезпечення інноваційного розвитку регіонів, а також напрямів удосконалення систем оплати праці на підприємствах харчової промисловості, ефективності системи мотивації трудової діяльності та удосконалення системи оцінювання персоналу на підприємс

За результатами захисту члени державної екзаменаційної комісії позитивно оцінили напрацювання студентів, адже половина з них отримала оцінку «відмінно», а решта – «добре».

Приємно, що підсумки оцінювання державної екзаменаційної комісії повністю збіглися з незалежною думкою представників роботодавця, які запропонували пройти співбесіду в західному відділенні компанії ТОВ «Фоззі-Фуд» трьом студентам, що найкраще зарекомендували себе під час захисту Горошок Тетяні й Ткачук Іванні (денна форма навчання), а також Лучник Ілоні (заочна форма навчання).

Завідувач кафедри прикладної статистики та економіки праці Олександр Шубалий подякував представникам групи компаній Fozzy Group за високу неупереджену оцінку рівня знань студентів та висловив переконання, що вони зможуть відмінно зарекомендувати себе перед роботодавцем, а студентам – побажав, щоб отриманий освітньо-кваліфікаційний рівень магістрат допоміг їм піднятися на вищу сходинку професійної кар’єри та вони змогли успішно застосувати та розвинути здобуті за час навчання в Луцькому НТУ знання у своїй майбутній практичній роботі.

Під час зустрічі з представниками роботодавця було обговорено напрями подальшої співпраці та обміну досвідом.

Для майбутніх студентів-магістрантів принагідно зазначимо, що з нового навчального року затребувана на ринку праці спеціальність «Управління персоналом та економіка праці» залишиться як окрема спеціалізація у межах нової перспективної спеціальності «Економіка», яка також міститиме спеціалізацію «Економіка та бізнес-аналітика».

Олександр Шубалий,
завідувач кафедри прикладної