ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ
НА ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ
ПРАТ «ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ» У МІСТІ БОЯРКА

18 березня відбулась екскурсія представників факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ на виробничі потужності компанії ВЕНТС (ПрАТ «Вентиляційні системи»), розташовані у місті Боярка Київської області.Таким чином було зроблено ще один крок у напрямку розширення спільної діяльності згідно договору про співпрацю.

До складу екскурсійної групи ввійшли викладачі з кафедр міського будівництва та господарства, промислового та цивільного будівництва і студенти груп БДН-41, БДН-42, БДН-31, БДН-32, БДНс-21 (керівники: від Луцького НТУ – доцент Синій С. В., від компанії ВЕНТС – регіональний менеджер проектів Подлевський В.А.).

Метою заходу було ознайомлення студентів та викладачів з великим асортиментом енергоефективного обладнання для вентиляційних систем виробництва компанії  ВЕНТС і широкими можливостями його використання у сучасному будівництві та реконструкції будівель, споруд різноманітного призначення, а також виробничими процесами промислового виробництва вентиляційного обладнання.

Компанія ВЕНТС люб'язно погодилась взяти на себе усі організаційні витрати з проведення екскурсії, враховуючи перевезення комфортабельним автобусом та смачне харчування, що дозволило нашій групі не відволікатись на побутові питання і зосередитись на головній меті екскурсії.

За попередньо узгодженою програмою навчально-наукового спрямування екскурсії, представниками компанії ВЕНТС були організовані наступні заходи:

1. Доповідь на тему «Аналіз розвитку виробничих потужностей компанії ВЕНТС» (доповідач: головний конструктор Щупаківський О.С.).

2. Доповідь на тему «Аналіз розвитку ринку продукції компанії ВЕНТС» (доповідачі: керівник відділу регіональних проектних продаж Пащенко О.В., регіональний менеджер проектів Подлевський В.А.).

3. Лекція на тему: «Сфери застосування та проектування вентиляційного обладнання на прикладі продукції компанії ВЕНТС» (лектор: технічний спеціаліст Шаркезі О.).

4. Екскурсія виставковим залом з продукцією компанії ВЕНТС (екскурсоводи: Пащенко О.В., Подлевський В.А., Шаркезі О.).

5. Екскурсія виробничими цехами (екскурсовод: Пащенко О.В.).

Виражаючи загальну думку екскурсійної групи, можна стверджувати, що ця інтенсивна програма була насичена корисною інформацією щодо використання та проектування енергоефективного вентиляційного обладнання у будівництві.

Виходячи зі широкого спектру існуючої продукції компанії ВЕНТС та перспектив розвитку її виробництва, викладачі та студенти виявили велику зацікавленість у впроваджені цього вентиляційного обладнання в навчально-наукову діяльність Луцького НТУ. Зокрема – на рівні лабораторних, практичних, лекційних занять, курсових та дипломних проектів, а також – наукових досліджень, повязаних з роботою вентиляційних систем. Адже набуті знання знадобляться в майбутньому випускникам-фахівцям за спеціальностями «Міське будівництво та господарство», «Промислове та цивільне будівництво».

Інна Парфентьєва,
доцент кафедри міського будівництва та господарства

Фото: Оксана Шафранська,
аспірант кафедри міського будівництва та господарства