Пізнавальна екскурсія студентів-електриків
на ТзОВ ВП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС
»

27 жовтня нинішнього року студенти груп ЕЕС-11, ЕЕ-11 відвідали ТзОВ ВП «Електросервіс» за сприяння комерційного директора підприємства Анатолія Яворського, у минулому випускника нашого університету. Супроводжували студентів завідувач кафедри електропостачання Любов Добровольська, куратор Владислав Волинець та завідувач лабораторіями Віталій Масечко.

На сьогодні ТзОВ ВП «Електросервіс» є одним із провідних підприємств України в сфері проектування, виготовлення, монтажу та налагодження електричних систем. Для виробництва продукції застосовують сучасні комплекси металообробки, що забезпечують точність складання та короткий строк виготовлення. Одним із напрямків діяльності даного підприємства є виконання проектних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт різної складності, яке забезпечується за допомогою потужного парку спецтехніки, професійних фахівців, оснащених сучасним електроінструментом і устаткуванням, що дозволяє виконувати роботи в найкоротші терміни.

Екскурсію проводили директор з виробництва Віктор Щерба, який запросив студентів для проходження виробничої та фахової практики з частковою оплатою та запропонував вакансію працівника у проектно-конструкторський відділ, та випускник кафедри електропостачання, нині керівник проектно-конструкторського відділу підприємства, Олександр Божко.

Загалом екскурсія була цікавою та пізнавальною, залишила багато позитивних вражень, а також вдалося досягти домовленості з керівництвом щодо можливості проходження виробничої та фахової практики з частковою оплатою на базі даного підприємства та дізнатися про актуальну вакансію працівника у проектно-конструкторський відділ. З метою подальшої плідної співпраці з підприємством було укладено відповідний договір.

Кафедра електропостачання

Фото: Владислав Волинець