Пізнавальна розвідка студентів Луцького НТУ

25 травня 2016 року студенти груп ПБ-32, МІВТ-41, МІВТ-31 у рамках вивчення дисципліни «Біомедицина» під керівництвом викладачів Світлани Мельник, Юрія Лукянчука та Лесі Равенець здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію на біологічний факультет СНУ імені Лесі Українки, де відвідали всі кафедри та ознайомилися з сучасними теоретичими та прикладними проблемами біології.

Студенти розглянули лабораторне забезпечення біологічного факультету, зокрема – будову та роботу світлового мікроскопа. Екскурсовод розповіла, що залишаються актуальними дослідження флори, популяційної біології та біотопів, адже наш край вирізняється найвищим рівнем біорізноманіття. Особливо цікаво було студентам у музеї-кабінеті анатомії людини і тварин, де за кілька десятиліть зібрано безцінні колекції.

Зацікавлені погляди та активність студентів засвідчили, що вони отримали масу корисної інформації щодо розвитку досліджень в різноманітних галузях біології.

Леся Равенець,
асистент кафедри приладобудування