ПІЗНАВАЛЬНІ УРОКИ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей з 16 по 25 березня 2016 року заступник декана факультету обліку та фінансів Наталія Корецька та завідувач кафедри банківської справи Луцького НТУ Наталія Вавдіюк разом з студентами групи ФК-41 (Вікторія Прокоп, Оксана Жоголь, Світлана Радчук, Лідія Хвас, Вікторія Пус, Ірина Галайда, Анна Чухілевич, Ольга Типець) проводили уроки з фінансової грамотності для учнів 8 та 10 класу КЗ «Луцький НВК №26», 11 класу КЗ «Луцьказагальноосвітняшкола І-ІІ ступенів №11 – колегіум», 8 класу КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького», 3 класу КЗ «Луцькагімназія №18». Мета заходу – виховання у дітей правил безпечної фінансової поведінки, вміння провести експерименти та вирізнити фальшиву та справжню грошову банкноту України, швидко реагувати на різні ситуації у разі виявлення фальшивої гривні.

Гості в доступній ігровій формі пояснили дітям основні ознаки ідентифікації національної грошової одиниці. Аби все почуте протягом уроку краще запам’яталось школярами, для кожної ознаки ідентифікації грошей було розроблено міні-експеримент, хід виконання якого представлявся на слайдах і виконувався безпосередньо кожним учнем.

Для учнів були проведені і веселі вікторини, «розумні кольорові» кросворди на виявлення кольорового зображення номіналу гривні і «Хто зображений на гривні?». Діти із захопленням відгадували загадки на фінансово-грошову тематику, моделювали поведінку у випадку виявлення підроблених грошей тощо.

Час промайнув дуже швидко. Учні та педагоги подякували волонтерам з Луцького національного технічного університету за цікавий та пізнавальний урок.

Вікторія Прокоп та Оксана Жоголь,
студенти групи ФК-41