Плановий ректорат у Луцькому НТУ

Засідання планового ректорату відбулося сьогодні у Луцькому національному технічному університеті. Цього разу головуючим був проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах, оскільки ректор Петро Савчук поїхав у відрядження до Німеччини для налагодження співпраці та перейняття досвіду у іноземних друзів – фірми, що займається вітровою енергетикою.

Так, перед початком засідання колектив привітав із днем народження кандидата технічних наук, старшого викладача Ларису Поліщук, побажавши їй наукових звершень, натхненної праці та успіхів.

Потому перейшли до обговорення планових питань. Валентин Талах підняв тему якості написання дипломних робіт, виніс пропозицію дати вручення дипломів, а також наголосив на важливості впровадження дистанційного елемента в навчальний процес. Особливо проректор зауважив на створенні електронного посібника для віддаленого навчання та самостійного курсу, аби студенти могли компенсувати знання, які вони пропустили на лекціях. Також було винесено на обговорення деякі організаційні питання і наголошено, що саме сьогодні в університеті відбувається перевірка військової кафедри на доцільність її існування при Луцькому НТУ. У випадку позитивних результатів, на кафедру чекають хороші перспективи, розширення та розвиток спеціальностей.

Важливим питанням для дискусії став новий формат проведення відкритих засідань кафедр. Відтак, присутні узгодили, що протягом двох тижнів одна кафедра із кожного факультету проведе відкрите засідання та прозвітує про свої здобутки та досягнення уже по-новому.

Далі ректорат перейшов до звітної частини, де кожен проректор, керівник відділу та декан розповів про виконане за тиждень, плани і перспективи на найближче майбутнє.

Зокрема, декан ФБ Надія Хвищун нагадала, що 2 та 4 липня проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання для вступників на магістратуру, в якому наш університет бере участь, а декан технологічного факультету Олег Заболотний анонсував спільне проведення із Сумським державним університетом Міжнародної конференції року з проектування, моделювання та виробництва DSMIE-2019, офіційне відкриття якої відбудеться у Луцьку в приміщенні бізнес-центру «Passage Interdit» 12 червня о 09:00.

Про закордоне стажування, курси мови та співпрацю із закордонними університетами розповіла проректор із науково-педагогічної роботи Валентина Галущак. Вона наголосила, на тому, що двоє аспірантівЛуцького НТУ отримали грант на стажування у Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ.

Також під час засідання обговорили роботу навчального відділу, приймальної комісії та інших підрозділів, що працюють в плановому режимі.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ