Почути кожного: ректор ЛНТУ провела зустріч із колективом ФАБД

Уже традиційно, щороку ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович проводить серію зустрічей із колективами усіх факультетів. Цього разу перша зустріч відбулася із науково-педагогічним персоналом та працівниками факультету архітектури, будівництва та дизайну. Метою таких зустрічей є безпосередня комунікація із кожним та можливість вислухати усі проблеми, питання та пропозиції від колективу.

ФОТО

Передусім, Ірина Вахович, із перших уст, розповіла присутнім про поточний хід справ в університеті, про діючі проекти та можливості, які вони відкривають для викладачів. Також ректор поділилася й планами та перспективами, які бажає реалізувати у найближчому майбутньому.

ФОТОФОТОФОТО

ФОТОФОТО

Основна частина зустрічі припала на формат живого спілкування – кожен мав можливість задати питання, яке його найбільше турбує, а також внести пропозиції щодо покращення роботи університету. Так, в обговоренні звучало про особливості навчального процесу, вдосконалення виборності дисциплін, питання щодо доукомплектації лабораторних обладнань та інфраструктурні зміни.

ФОТО

На завершення зустрічі ректор запевнила, що усі прохання та пропозиції взято на опрацювання і результат незабариться.

ФОТОФОТО