Подорож Елладою зі студентами-туристами

25 березня 2017 року відділом неперервного навчання було проведено цікавий захід приурочений до Дня незалежності Греції. Греція — це сонячний коктейль для душі і тіла. Чисті пляжі, бірюза морів, екзотична рослинність і самобутня кухня приваблюють туристів зі всього світу. А міфи й легенди стародавньої Еллади радо відкриваються кожному охочому зазирнути у глибини історії. На заході були присутні студенти ІІІ-го курсу спеціальності туризм Луцького НТУ разом із викладачем Лепким Михайлом.

Запрошений гість – старший викладач кафедри туризму та готельного господарства СНУ ім. Лесі Українки – Ляшук Микола розповів нам про такі програми як «Work and Travel», «Jobster» та «Erasmus». Дані програми надають студентам можливості роботи й проходження практики в Греції та багатьох інших країнах. Також пан Микола розповів  цікаві моменти історії стажування студентів, які вже побували в цій чудовій країні.

Фахівець 1-ї категорії відділу неперервного навчання, Тамара Максимчук підготувала студентам цікаву вікторину та презентацію про Елладу, а саме про її особливості та звичаї, неповторні історико-архітектурні пам’ятки  і природні дива.

Тамара Максимчук,
               фахівець 1-ї категорії ВНН