Перейти до основного вмісту

ПОДОРОЖ У ЖИТТЯ ТУРИСТІВ

«Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову набути себе», – говорив Альберт Камю. І це дійсно так, адже подорожуючи, ми відкриваємо для себе світ, а себе – світові.

От і цього семестру третьокурсники спеціальності «Туризм» відкрили для себе нові горизонти туристичної галузі. На допомогу їм стали фахівці в цій сфері. Так, про тонкощі турбізнесу та секрети успіху студентам розповіла директорка туристичної агенції «Rise Up» Олена Бабій.

Під час екскурсії в готель «Профспілковий» студентам розповіли про те, як почати такий вид бізнесу і які нюанси варто враховувати, коли займаєшся такою справою.

Завітали туристи і до готельно-рестораного комплексу «Срібні лелеки», де побачили справжній європейський сервіс. Так, майбутні ресторатори дізнались про види обслуговування і те, як накрити ідеальний на стіл для гостей.

 

Туризм – це завжди весело, і як його зробити ще веселішим молоді розповів керівник агентства з організації свят «Кулька-булька» Віталій Поліщук. Студенти дізналися, що таке анімація і що являє собою анімаційна програма.

 

Туристи долучилися і до цікавої зустрічі, яка відбулася з ініціативи відділу неперервного навчання Луцького НТУ. Захід був приурочений Дню незалежності Греції. Запрошений гість – старший викладач кафедри туризму та готельного господарства СНУ імені Лесі Українки Микола Ляшук розповів нам про такі програми як «Work and Travel», «Jobster» та «Erasmus», які надають студентам можливості роботи й проходження практики в Греції та багатьох інших країнах.

 

Студенти-туристи – це актив, який відвідує всі заходи, що відбуваються в університеті та місті. Ми не втрачаємо можливостей отримати щось нове. Саме тому відвідали захід «Profit Day», на якому дізналися про різноманіття професій і записалися на стажування до провідних роботодавців області. Також взяли активну участь в проведенні XI Фестивалю науки, продемонструвавши здобутки факультету в «Кварталі науки».

 

 Наші туристи не тільки яскраво навчаються, але яскраво та активно відпочивають. Так, кафедра туризму та цивільної безпеки організувала «День здоров’я» в селі Боголюби. На святі студенти та викладачі кафедри разом смакували шашликом, розповідали цікаві історії і навіть змагались у волейболі, де в результаті перемогла дружба.

 

Ще одна людина, яка допомагала туристам протягом семестру – це волонтер «Корпусу миру» Джеремі Ханна. Кожного тижня цей юнак знайомив нас із новою країною, розповідав про туризм, свята, звичаї, культуру, економіку в тій чи іншій країні і разом з тим підтягував наш рівень англійської мови, адже всі лекції проводились виключно нею.

 

Семестр закінчується, та туристи і надалі відкривають для себе нові горизонти своєї майбутньої професії. Попереду літо – час практик і подорожей, але це вже зовсім інша історія.

Вікторія Боярська,
голова студентської ради
факультету екології та
приладо-енергетичних систем