Подвійний диплом: нові можливості для студентів в ЛНТУ

Між Луцьким національним технічним університетом та Природничо-гуманітарним університетом ім. Яна Длугоша у Ченстохова (Польща). Укладено угоду щодо подвійного диплому на освітніх програмах «Матеріалознавство» та «Індустріальний інжиніринг та менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у ЛНТУ та напряму «Інноваційні технології та сучасні матеріали» освітня програма «Віртуальне прототипування» у AJD.

ФОТО

Студенти зараховані на навчання у 2022 році до ЛНТУ матимуть можливість стати без оплати також і студентами AJD танавчатись на спільній програмі Подвійного диплому у обох закладах вищої освіти, згідно паритетного графіку навчального процесу. За результатами успішного навчання студенти отримають дипломи обох партнерських університетів.

ФОТО