Сьогодні Луцький національний технічний університет відзначив Міжнародний день студентського спорту. Участь в різноманітних змаганнях взяли як студенти ЛНТУ, так і молодші учасники, які лише роблять свої перші кроки у спорті. Захід став чудовою нагодою для молоді випробувати свої сили в різних спортивних дисциплінах та насолодитися активним відпочинком.

день спортудень спортудень спортудень спорту

Проректор з НПР та досліджень Олена Лютак привітала студентів та гостей університету з Міжнародним днем ​​студентського спорту: "Рада вітати вас у стінах Луцького національного технічного університету, який є не тільки науковим, але й спортивним осередком. Наш університет активно підтримує і розвиває фізичну культуру, адже здоров'я та активність — це невід'ємні складові успішного життя та навчання. Вітаю з професійним святом студентів ЛНТУ та тих, хто ними стане. Слава Україні!".

день спортудень спортудень спорту

Декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук додала: «Вітаю всіх з таким чудовим, ясним, сонячним днем! Бажаю вам захоплення від того, що ви робите, та гарних спортивних результатів!».

день спортудень спортудень спорту

Урочисту програму відкрила студентка 1 курсу Івченко Дарина , яка вразила усіх своїм тематичним танцем. Її виступ став символом гармонії спорту та мистецтва, і викликав бурю аплодисментів у глядачів.

день спортудень спорту

Після цього учасники мали можливість побачити демонстрацію вправ на лижеролерах, де молоді спортсмени показали високий рівень підготовки та технічної майстерності. Цей захоплюючий виступ мотивував багато спробувати себе в нових видах спорту.

день спортудень спортудень спорту

Далі почалися змагання з волейболу та легкої атлетики. Учасники показали відмінні результати, демонструючи не тільки спортивну майстерність, але й командний дух. Волейбольні матчі були напруженими та захоплюючими, а бігуни на легкоатлетичній доріжці вражали своєю швидкістю та витривалістю. Всі змагалися з великим ентузіазмом та бажанням досягти успіху.

На завершення спортивного дня відбулася урочиста церемонія нагородження, де переможцям вручили медалі та кубки. Ті, хто показав найкращі результати, отримали заслужені нагороди та привітання від організаторів заходу. День завершився на піднесеній ноті – всі учасники отримали багато позитивних емоцій та заряд енергії від такого активного і спортивного заходу.

день спортудень спортудень спортудень спортудень спортудень спортудень спортудень спортудень спорту