20 вересня під гаслом "Зробимо Україну чистою разом!" у всіх 24 регіонах країни, з дотриманням усіх норм безпеки, Україна традиційно приєдналася до глобальної ініціативи – Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day". Одночасно, за ініціативи Молодіжного центру та студентського активу, до заходу долучилися й студенти Луцького національного технічного університету.

день прибираннядень прибирання

Вони організовували прибирання на території всього навчального закладу, зокрема спортивного комплексу ЛНТУ та навчально-лабораторного корпусу, що на вул. Потебні. Молодь на власному прикладі показала, що важливо дбати про чистоту та навколишнє середовище, звернувши особливу увагу на свідоме ставлення до природи.

день прибираннядень прибираннядень прибирання

Основною метою заходу було не лише прибирання, а й формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та виховання відповідного споживання у громадян. "World Cleanup Day" спрямований на об'єднання зусиль громадськості для створення екологічно чистого майбутнього для всіх.

день прибираннядень прибирання

Студенти прибрали кожен куточок, проявивши відповідальність та активну громадянську позицію. Цей захід є прикладом для інших студентів і мешканців міста, демонструючи, що навіть незначні кроки можуть мати велике значення для захисту довкілля.

день прибираннядень прибирання

Такі ініціативи, як "World Cleanup Day" , сприяють формуванню нового покоління громадян, які дбайливо ставляться до природи та стимулюють суспільство до відповідного використання ресурсів і боротьбу із забрудненням навколишнього середовища.

Ініціативи, подібні до цієї, є вагомими кроками на шляху до екологічно сталого майбутнього. Луцький національний технічний університет показує чудовий приклад того, як кожен може зробити свій внесок у спільну справу.

день прибираннядень прибираннядень прибираннядень прибираннядень прибираннядень прибираннядень прибирання