Погляд студентів-товарознавців
на проблеми товарознавства та торговельного підприємництва

16 березня 2015 року в рамках VIІ Консумерського фестивалю «Час діяти», що традиційно проводиться у Київському національному торговельно-економічному університеті, відбулася Міжнародна студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми товарознавства та торговельного підприємництва». Конференція проводилась англійською та українською мовами в рамках реалізації білінгвальної освіти у вищій школі.

До роботи цього наукового заходу долучились студенти з різних куточків України. Активну участь в обговоренні проблем ринку товарів та послуг, тенденцій розвитку торгівлі в Україні та світі взяли і студенти факультету обліку та фінансів Софія Смолка та Дем’ян Петрик (група ТТП-11). Студенти представили обґрунтовані результати своїх наукових досліджень, показали високий рівень володіння теоретичним матеріалом.

В процесі роботи конференції учасники відповідали на численні запитання колег та вели активну дискусію щодо обговорюваної тематики.

Після завершення конференції гостям показали сучасні лабораторії, де здійснюється навчальний процес та ведеться науково-дослідна робота студентів та викладачів.

Оксана Передрій,
доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі