ПОКИ ІНШІ ГОВОРЯТЬ, МИ – ДОПОМАГАЄМО!

13 березня 2017 року в Волинському Драматичному театрі за сприяння благодійного фонду «СТОПРАК» був проведений благодійний концерт для допомоги онкохворим дітям. Організували концерт ведуча радіо «Луцьк» Анастасія Гайдар разом зі своєю мамою Тетяною Гайдар та подругами Аліною Скриннік й Іванною Іванюк.

Підрозділ з організації виховної роботи серед студентів щиро вдячний педагогічному колективу Луцького НТУ та студентам університету за активну участь і всіляке сприяння цьому заходу. Адже на перший погляд незначні, але такі вкрай необхідні кошти були зібрані працівниками технічного університету.

Особливу подяку висловлюємо працівникам кафедрам вищої математики, матеріалознавства, туризму та цивільної безпеки, іноземних мов.

Активну допомогу надали працівники бібліотеки, бухгалтерії (особливо відзначаємо родину Шунь), Галина Романюк та профспілка Луцького НТУ.

Шановні лучани! Будьмо добрішими! І пам’ятайте, що з будь-якими негараздами завжди краще боротися разом!

Сергій Герцик,
художній керівник підрозділу
з організації виховної роботи серед студентів