Політехнічний інститут Браганси (IPB) надає грант Erasmus+ для студентів ЛНТУ. Грант поширюється на бакалаврів 2-3 курс та на магістрів 1 курс.

Тривалість мобільності для студентів : 1 рік/ 2 семестри навчання в IPB (лютий 2025 – лютий 2026) або (вересень 2025 – липень 2026).  Загальна сума гранту 6995 євро (6600 євро + 395 євро на дорогу).

еразмус

Вимоги до кандидатів:

• Бути студентом 2-3 курсу бакалаврату чи студентом 1 курсу магістратури (актуально лише для дівчат) денної форми.

Вчитись на таких спеціальностях :

1. Менеджмент
  2. Міжнародні економічні відносини
  3. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
  4. Логістика
  5. Маркетинг
  6. Економіка
  7. Облік та оподаткування
  8. Прикладна механіка
  9. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
  10. Будівництво та цивільна інженерія
  11. Екологія
  12. Комп'ютерні науки

Документи для надсилання:

- Навчальний робочий план в ЛНТУ англ. мовою

-Академічна довідка (Transcript of Records)

- Довідка з деканату, що Ви є студентом ЛНТУ

- Автобіографія (CV)

- Копія закордонного паспорта студента (Passport)

- Сертифікат про рівень знання англ. мови EILTS, TOEFL, якщо у апліканта немає жодного з цих сертифікатів, то тестування відбудеться 15 жовтня о 15:00 в аудиторії 213.

Кінцевий термін подачі заявки: 15 жовтня.

Скановані документи необхідно надіслати на електронну скриньку: inter_ldtu@ukr.net та принести паперовий варіант у відділ міжнародних зв’язків до 17:00 15 жовтня.

Важливі примітки: згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2024 №366, студенти чоловічої статті, які навчаються на бакалавраті можуть навчатись за кордоном не більше одного семестру.

Перевага надається студентам магістрам!

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net.