Помер завідувач будівельної лабораторії Луцького

Учора, 24 серпня, пізно ввечері пішов з життя завідувач міжкафедральної науково-дослідної будівельної лабораторії при кафедрі «Промислового та цивільного будівництва» факультету будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету Жежерун Василь Дмитрович.

Ректорат та колектив Луцького національного технічного університету висловлюють глибокий сум з приводу непоправної втрати такої хорошої та порядної людини. Василь Дмитрович був  справжнім професіоналом своєї справи, зразковим працівником та чудовим наставником.

Щиро співчуття рідним та близьким, поділяємо ваше горе та підтримуємо у годину скорботи!

Прощальна церемонія відбудеться 26 серпня о 12:00 в Будинку панахиди міста Луцька.