21 травня, для студентів освітньоі програми Товарознавство та експертиза в митній справі, стейкхолдером, агентом з митного оформлення Юхимчуком Ігорем, було проведено практичне заняття в офісі нашого партнера - митного брокера ТОВ «ЮР РАЙ БРОК УКРАЇНА». Студенти розглянули на практиці набір митноі декларації тип ЕК 10 АА експорт (товар - пральний засіб).
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_6722_1.jpeg)
Ознайомились з роботою митного терміналу на м/п Луцьк. Оглянули зону митного контролю, рампи, ваговимірювальні пристрої, склад тимчасового зберігання відкритого типу.
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_6723_1.jpeg)
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_6724_1.jpeg)
Також, було проведено ідентифікаційний огляд з фотографуванням транспортного засобу - мотоцикл.
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_6726_1.jpeg)
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_6725_1.jpeg)
Щиро дякуємо нашому партнеру - Ігорю Юхимчуку за здобуття практичних навичок!