На базі Волинської обласної клінічної лікарні для дорослих відбулися практичні заняття для студентів 4 курсу спеціальності «Психологія», які проводив кандидат психологічних наук, практичний психолог Волинської обласної клінічної лікарні Володимир Мілінчук.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_0880_0.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_0882.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_0881_0.jpeg)
Студенти мали змогу обговорити актуальні теми з основ психотерапії і клінічної психології та набути практичний досвід у роботі в цьому напрямку.
Використовуючи різні напрями та методи психотерапії, студенти не лише розглядали та вирішували психологічні кейси, а й на практиці проводили консультації для реальних клієнтів. Також Володимир Мілінчук на занятті використовував рефлексійні та релаксаційні вправи для здобувачів-психологів.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_0884.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_0883.jpeg)
Кафедра психології