До студентів ОП «Будівництво та цивільна інженерія» завітав директор ТОВ «АРХІТЕКТ» Віктор Федорович Семенюк з цікавими пропозиціями працевлаштування і проходження практики.

БЦІ БЦІБЦІ

Проектна фірма «АРХІТЕКТ» уже десятки років  співпрацює з кафедрою будівництва та цивільної інженерії, щороку є базою переддипломної практики для магістрів і бакалаврів, тут були працевлаштовані випускники спеціальності 192 - Будівництво та цивільна інженерія.

БЦІБЦІБЦІ

«АРХІТЕКТ» проектує для міста Луцька, Волинської області та інших регіонів України і зараз має цілий ряд замовлень.

Для сьогоднішніх студентів це хороша нагода отримати додаткові практичні навички, набратися професійного досвіду, перенести частину свого робочого дня на виробництво, здобути нові компетентності.

БЦІБЦІ

Кафедра БЦІ