Працівників Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ нагородили міністерськими відзнаками

25 жовтня ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук здійснив робочий візит до Ковельського промислово-економічного коледжу, аби офіційно нагородити педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Нагадаємо, цьогоріч коледж святкує свій 40-й ювілей. Так, на підставі клопотання Луцького НТУ, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нагородила відзнаками працівників КПЕК.

Тож, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність нагородили грамотою міністерства директора Ковельського промислово-економічного коледжу Тетяну Селівончик та заступника директора з виховної роботи Олену Шульган.

Окрім того, подяки отримали завідувач відділення спеціальностей «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки» Тетяна Вегера, заступник директора з навчальної роботи Ігор Ілюшик та керівник фізичного виховання Руслан Ющук.

«До цієї знаменної дати коледж йшов довгою дорогою наполегливої праці досвідчених педагогів та працівників. Хочу висловити слова безмежної вам подяки, адже без вашої участі не відбулося б навчального закладу. Ви робите нелегку, але вкрай важливу справу: доносите до молоді добре й вічне, формуєте з них особистостей та кваліфікованих спеціалістів. Щира вам шана та низький уклін!», - звернувся до присутніх ректор Петро Савчук.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...