Працівників Луцького НТУ привітали з професійним святом

5 жовтня у стінах Луцького національного технічного університету відбувся святковий концерт «Нехай святиться «вчителя» ім’я», приурочений до Дня працівника освіти, що відзначають щороку в першу неділю жовтня.

На урочистих зборах були присутні адміністрація, професорсько-викладацький склад, співробітники, студенти університету та почесні гості. Так, при вході до святково оформленої зали гостей зустрічали представники Студентської ради Луцького НТУ, які привітно дарували солодощі з побажаннями.

Опісля того як пролунали фанфари, хореографічну композицію виконав ансамбль народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді. Потому від ансамблю «Світанок» прозвучала святкова пісня.

«У кожній достойній українській родині свято розпочинає господар», - промовили ведучі та запросили до слова ректора університету Савчука Петра Петровича.

«Доброго дня шановні колеги, студентство та гості, усі, кому небайдужий наш університет, наше свято! А свято педагога стосується кожного, адже ми від малечку до зрілого віку вчимося та працюємо. Ми це свято щороку відзначаємо, шануючи наших колег. Педагогічна робота нелегка, адже постійно треба бути не лише гарно одягненим, думати що говорити, але і намагатися донести щось світе, мудре, вічне, потрібне. Власне тому ми у нашому університеті, не випадково національному, не заспокоюємося, постійно розвиваємося, відкриваємо нові спеціальності. За це все я вам, колеги, дуже вдячний, особливо тим завідувачам кафедр та деканам, які взяли на себе цю велику відповідальність! Впевнений, ми на правильному шляху, хоча в країні і відбувається багато змін, реформ. Дякую кожному, ви несете почесну місію! Хочу побажати насамперед Божої ласки на роботі, в родині, здоров’я міцного! Також зичу матеріального достатку, натхнення та постійного самовдосконалення! Дякую усім вам за працю! Слава Україні!», - проголосив вітання Петро Савчук та вручив освітянам нагороди та відзнаки.

Присутній на святковому концерті заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Денис П’ятигорець також долучився до вітань: «Зі святом! Скажу чесно, щоразу виступаючи перед освітянами, я трохи ніяковію, в мені ніби прокидається учень, який завалив іспити чи студент, не готовий до сесії. З іншого боку я думаю, ну чому ніяковіти, у мене ж дві вищі освіти, ну є ж про що мені сказати. А опісля я дивлюся у ваші очі і згадую, що я чиновник, я ж вам винен як земля голгоспу, і знову ніяковію. От знаєте, щотижня нам присилають доповідь з управління фінансів, скільки грошей лишилося на наших рахунках, потім присилають інформацію, скільки залишилося золотовалютних резервів в національних банках. Але знаєте, насправді це все папір. Що таке гроші? Це нічого. Справжній золотий запас – це ви, це ваш розум, знання і здатність їх передавати дітям. Адже все життя не збиратимеш полуницю у Польщі чи не копатимеш бурштин на Маневичах. Без вищої освіти – ти ніхто, а здобути її можливо лише тут. Технічна інтелігенція – це все-таки технічна інтелігенція! Низький уклін вам за вашу роботу! Знайте, мої двері завжди відкриті для вас!». Заступник губернатора також нагородив почесною грамотою ОДА завідувача кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Людмилу Байдакову та почесною грамотою обласної ради завідувача відділу неперервного навчання Олену Ковальчук.

Після вітального слова Дениса П’ятигорця, на сцену запросили голову Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Василя Грановського. «Шановні колеги, цього дня найперше пригадується перша вчителька та усі ті педагоги, які зробили нас тими, ким ми є. Дивлячись на цю прекрасну залу, на прекрасний професорсько-викладацький склад одного з найбільших технічних університетів нашої держави, хочеться побажати щасливої долі, здоровя та аби ваша праця була пошанована в плані заробітної плати», - резюмував Василь Грановський та нагородив грамотами професора кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Сергія Пустюльгу, доцента кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства, голову первинної профспілкової організації працівників Луцького НТУ Віктора Мартинюка та завідувача кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Людмилу Байдакову.

Також присутніх на святковому концерті привітали Роман Бахматов з ліричною композицією, виконаною на сопілці, 8-річний Яків Скіба з віршом, студентка-першокурсниця Анастасія Ліпінська, представники Технічного коледжу Луцького НТУ з піснями та творчий колектив Студентської ради з ексклюзивним вітанням, викладач, співак, заслужений вчитель України Олег Романюк, дует народно-фольклорного ансамблю «Намисто» та інші.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...