Луцький національний технічний університет продовжує роботу в рамках реалізації міжнародного проекту TEX4YUA Sustainable Excellence for Ukrainian Youth in the Textile and Apparel Industry / «Стала досконалість для української молоді в текстильній та легкій промисловості», що фінансується Програмою Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme. Метою проекту є формування основних інноваційних компетентностей українських здобувачів всіх рівнів освіти за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості, які допоможуть їм у працевлаштуванні з врахуванням інноваційних процесів.

ТЛП ТЛП

29 січня 2024 року на платформі MS Teams відбулась чергова зустріч проектної групи грантового проекту. У зустрічі брали участь представник Університету м.Борас (Швеція), менеджер проекту Тушер Бисвас; з українського боку на онлайн-нараді були присутні: завідувач кафедри технологій легкої промисловості (ТЛП) ЛНТУ Людмила Назарчук, професор кафедри ТЛП ЛНТУ Микола Рябчиков, доцент кафедри ТЛП ЛНТУ Оксана Ткачук, провідний фахівець проектного відділу ЛНТУ Алла Шиманська, керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проектної діяльності Української інженерно-педагогічної академії (УІПА) Роман Нестеренко, доцент кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА Денис Борисенко, керівник громадської організації «Інноваційне покоління» Олена Ярмош.

ТЛПТЛПТЛПТЛПТЛП

Були обговорені питання промоції та візуалізації, правила фінансування заходів, напрями організації навчальних курсів, графіки виконання завдань та результати.

ТЛПТЛПТЛП

Кафедра ТЛП