Представлення молодими науковцями результатів досліджень

на міжнародній науково-практичній конференції

25 квітня 2015 рjre на факультеті обліку та фінансів Луцького НТУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України». Організатором даного наукового заходу виступила кафедра обліку і аудиту.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась завідувач кафедри обліку і аудиту, кандидат економічних наук, професор Ірина Садовська, зазначивши, що питання облікового, аналітичного та аудиторського забезпечення у формуванні стратегії розвитку економіки України нині є вкрай важливими. Ірина Садовська побажала молодим науковцям плідної праці, активного діалогу та цікавих дискусій, висловила сподівання, що представлені доповіді та обмін результатами досліджень дозволять сформувати конструктивні пропозиції щодо організації та методики обліку, аналізу і контролю в системі управління діяльністю суб’єктів підприємництва.

Свої доповіді учасники конференції представили за такими напрямами: інтеграція бухгалтерського обліку з суміжними економічними науками; спрощені системи обліку, оподаткування та звітності в сучасних умовах господарювання; облікове забезпечення господарських процесів; управлінський облік і контроль як підсистеми сучасного менеджменту підприємства; сучасний стан і перспективи розвитку контролю як функції менеджменту та інституту аудиту; економіко-математичне моделювання в управлінні підприємством; комунікативні процеси у педагогічній та управлінській діяльності; результати науково-технічного прогресу (інновації) як об’єкти обліку, аналізу і контролю; зарубіжна та вітчизняна практика методики економічного аналізу в умовах реформування економіки.

Доповіді молодих науковців були цікавими, змістовними та актуальними, характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації і дослідницьким характером. Кожен з учасників конференції мав змогу висловити власне бачення та надати пропозиції щодо удосконалення обліку, аналізу і контролю в стратегічному розвитку економіки України.

На завершення конференції Ірина Садовська подякувала учасникам за активність та ініціативність в організації і проведенні конференції, побажала творчого натхнення та успіхів на науковій ниві!

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту