Представник Луцького НТУ
«Вищі навчальні заклади
і сталий розвиток громад
»

14-15 грудня 2015 року відбулася щорічна зустріч представників ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду CBA Project) з огляду та планування роботи мережі. В цьому заході взяла участь доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Оксана Урбан, яка координує цей напрямок роботи в Луцькому НТУ.

На відміну від багатьох подібних проектів, цей впроваджує компонент «Управління знаннями». Саме ним створено мережу ВНЗ-партнерів в Україні, завдяки чому успішно реалізується низка заходів.

Результати роботи за згаданими напрямками у ВНЗ України за 2015 рік аналізувалися на щорічній зустрічі координаторів. На відкритті зустрічі Світлана Слабінська, спеціаліст з комунікацій та моніторингу, зробила загальний огляд співпраці, озвучила мету та завдання Проекту МРГ стосовно роботи з університетами. Було заслухано звіти кожного представника від партнерського університету. Водночас всі разом обговорили план роботи на наступний рік.

Проект МРГ підтримав публікацію навчального посібника та ряду монографій. Близько сотні студентів з університетів-партнерів беруть участь у конкурсі наукових робіт та літній школі «Сталий розвиток за участі громад», серед яких також були студенти факультету бізнесу Луцького НТУ.

Оксана Урбан,
доцент кафедри
економічної теорії та міжнародної економіки