Представники Луцького НТУ взяли участь в проекті «Шведський велосипедний потоп»

З 27 по 29 травня делегація від Луцького національного технічного університету брала участь у проекті «Шведський велосипедний потоп». Захід відбувся в рамках співпраці з Вищою Школою Економіки у місті Бидгощ.

Так, представляли луцький ЗВО проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук, завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Савчук та доцент кафедри Володимир Ковальчук.

Головною метою дійства було продовження налагодження тісної взаємодії обох університетів в рамках фізичного виховання, туризму та міжнародної співпраці. Освітяни окреслили майбутні плани: спільні проекти, функціонування програм по обміну студентами, їх практики та здобуття подвійного диплому.

Зауважимо, «Шведський велосипедний потоп», організований Вищою Школою Економіки у місті Бидгощ, тривав три дні. Так, усі присутні здійснили круїз на лайнері до міста Карлскрона. Опісля подорожували велосипедами, подолавши відстань у понад 30 км. Освітяни ознайомилися з старими шведськими поселеннями, фортифікаційними спорудами 17- 18 ст. та відвідали музей Морський.

«Безумовно отримав позитивні враження від поїздки. Основне, це продовжило початий раніше діалог в рамках підписаної угоди між Луцьким НТУ та Вищою школою економіки. Одним з етапів нашої співпраці було проходження практики луцьких студентів у Польщі. Наразі відбувся проект «Шведський велосипедний потоп», який реалізував польський університет, а саме директор Інституту здоров'я і спорту Олександр Скалій. Сподіваємося, що найближчим часом наші напрацювання та спільні ідеї втіляться в життя», - резюмував Сергій Шимчук.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ