ПРЕДСТАВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ «УКРПОШТА»
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

На факультеті бізнесу Луцького НТУ відбулася цікава та корисна лекція, ініційована професором кафедри менеджменту нашого університету Тарасом Божидарніком.

На захід до студентів, який відбувся у форматі діалогу, завітали директор Волинської дирекції «Укрпошта» Іван Шевчук та начальник відділу підбору персоналу вищезгаданої установи Ольга Дячук.

Зустріч, яка була проведена у рамках практичного вивчення дисципліни «Корпоративне управління», дала можливість усім присутнім студентам поспілкуватися із топ-менеджерами корпорації, яка має 100% державної власності.

Гості, запросивши усіх до подальшої співпраці, повідомили про позитивні зміни у роботі організації, зазначивши, що нині у ній працює майже 2 тисячі осіб, які мають достойну заробітну плату, що дає змогу постійно збільшувати об’єм продажів та обсяги надання послуг.

HR-менеджер Волинської дирекції «Укрпошта» Ольга Дячук повідомила присутнім про вакансії та розповіла про вимоги до претендентів, акцентувавши увагу присутніх на тонкощах корпоративної етики та особливостях прозорої оплати праці на підприємстві.

Студенти мали можливість поставити свої запитання та отримати вичерпні й фахові відповіді, що у майбутньому стане для них у нагоді під час професійної реалізації.

Тарас Божидарнік,
професор кафедри менеджменту