Презентація програми Work&Travel USA 2016

1 жовтня студенти Луцького НТУ зібралися в актовій залі на презентацію щорічної літньої студентської програми Work&Travel USA 2016 від центру кар’єри «Юнікс». Інспектори відділу міжнародних зв’язків докладно розповіли про умови участі в програмі та відповіли на запитання студентів.

Особливими гостями були учасники програми Work&Travel 2015 – студенти факультету комп’ютерних наук і технологій – Станіслав та Святослав Грищуки. Хлопці поділилися своїми враженнями від участі у програмі, описали усі кроки підготовки, розказали про реальні умови перебування у США. Було наголошено на тому, що набір учасників уже розпочато і триватиме до грудня поточного року.

Тим, кому не вдалося побувати на зустрічі, нагадуємо, що у відділі міжнародних зв’язків (каб. 220, корпус А) можна дізнатися докладну інформацію і зареєструватися на програму Work&Travel USA 2016.

Катерина Мачульська,
інспектор відділу