ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІСТОРІЮ ТА СУЧАСНІСТЬ
ЛУЦЬКОГО НТУ

Ювілейне видання про навчальний заклад презентували в Луцькому національному технічному університеті.

Захід відбувся напередодні Дня працівника освіти, 3 жовтня і зібрав разом не тільки діючий професорсько-викладацький склад, авторів видання, зацікавлених студентів, а й тих, хто були першовідкривачами технічної освіти на Волині, присвятивши педагогічній діяльності все своє життя.

«Сьогоднішня подія – дуже важливий крок, який ми давно хотіли зробити. Ми знаємо свою історію і тепер можемо подарувати її іншим», – зазначив у вітальному слові ректор Петро Савчук, який став ідейним натхненником видання. Він щиро привітав колег з професійним святом та подякував поважним гостям за передані знання, натхнення та мудрість.

Завідувач кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Оксана Жук розповіла про тривалу та ретельну працю над виданням. «Ми заново переживали моменти становлення та розвитку університету, що зможе відчути і кожен читач. Адже це не тільки історія народного господарства, науки та техніки – це історія людей, які щодня віддають себе вихованню молодого покоління. Безперечно, книга про історію ВНЗ – важлива справа в освітянській сфері», – переконана науковець.

Книга має значну і суспільну, і наукову вагу. Навіть пересічному читачеві стає одразу помітно, що колектив авторів прагнув зробити її живою, ілюстративною та максимально інформативною. Таке видання не втратить своєї актуальності навіть після чергового ювілею.

Завершилася презентація книги особливим святковим концертом, на якому палкі вітання професорсько-викладацькому складу Луцького НТУ з уже пятдесятим Днем педагога виконував академічний камерний оркестр «Кантабіле».

Галина Микитюк

Фото Руслани Реган